piątek, 6 stycznia 2017

KONKURS! tak to dla przyciągnięcia waszej uwagi.

No może tak nie do końca, otóż chcemy zorganizować wydarzenia na FP, w którym będziecie mogli zdobyć masę fajnych nagród, ale niezbyt ostatnio z Waszą aktywnością, na Facebooku pojawił się już post dotyczący tego wydarzenia, większość została już wyjaśniona, ale dopóki nie będzie odzewu nie będziemy mogły nic zrobić, dlatego zapraszam na FP, a osoby które nie posiadają Facebooka poniżej znajdą dokładnie to co napisałam w poście i możecie udzielić się tu, postaramy się tak to zorganizować, żeby konkursy trwały i tu i na Facebooku. Jedyne o co prosimy to o podjęcie decyzji i przede wszystkim aktywność.

"Co powiecie na wydarzenie, w którym moglibyście wygrać masę książek? Jednakże jest jeden mały problem, otóż nazwa wydarzenia to dla nas nie lada wyzwanie, o ironio. Dlatego powierzamy Wam pewne zadanie, poniżej zaprezentujemy propozycje,a Wy w komentarzach możecie wybrać, ale także możecie coś zaproponować. Całe wydarzenie będzie trwało miesiąc, chcemy, aby ilość nagród była równa z ilością dni w miesiącu, ale to także zależy od Was, ponieważ im nas więcej tym lepiej.
1. Dziwne dni, dla normalnych ludzi.
2.Normalne dni, dla dziwnych ludzi.
Wszystko wyjaśnimy, jeśli będzie zainteresowanie tym postem, zostawię także zdjęcie dla przyciągnięcia uwagi."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka