wtorek, 14 lutego 2017

"Walentynkowe (i nie tylko) premiery walentynkowe z Edipresse!


Post może być znów zniekształcony, ponieważ posty przez jakiś czas dodawane będą z telefonu, problemy techniczne ze sprzętem, przepraszam :/


》《

Krystyna Mirek, "Saga rodu Cantendorfów. Tajemnica zamku" - autorka powieści obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem i zdobywają listy bestsellerów, prezentuje swoją najnowszą serię. Pierwszy tom trylogii pt. "Tajemnica zamku" nie jest kryminałem, choć już na pierwszej stronie pada pytanie, kto zabił. Nie jest także powieścią historyczną, mimo że akcja toczy się w XIX wieku. Krystyna Mirek snuje obyczajową opowieść o sile kobiecych więzi, rodzinnych sekretach i spełnianiu marzeń - czasem za zbyt wysoką cenę, a także o miłości - zarówno tej od pierwszego wejrzenia, jak i tej z dłuższym stażem, wypróbowanej przez życie.

》《

Marta Motyl, "Moc granatu" - to prowokacyjna, pełna emocji i erotyzmu powieść oraz ciąg dalszy historii Magdy, którą czytelnicy mieli okazję poznać dzięki poprzedniej książce Marty Motyl "Odcienie czerwieni". Uzależniona od samookaleczania się, biseksualna i pełna temperamentu Magda romansuje m.in. z własną uczennicą, którą nazywa Lolitą, z pasjonatem rekonstrukcji historycznych czy ze swoim byłym chłopakiem Igorem. Na tym jednak nie kończą się jej seksualne podboje i eksperymenty. Bohaterka testuje także inne swoje wcielenia, z łatwością wchodząc się w role powściągliwej nauczycielki czy usłużnej hostessy.

》《

Agnieszka Dydycz, "Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też…" - przystojny, wykształcony i zabawny, a do tego wrażliwy fizjoterapeuta powraca! Agnieszka Dydycz prezentuje kolejną odsłonę zapisków Marcina - zaraz po jego powrocie z wakacji w Ameryce. Teraz bohater będzie musiał zmierzyć się m.in. z byłą żoną, która ponownie zostanie matką, z ukochanym synem zadającym coraz trudniejsze pytania czy z pacjentami z własną diagnozą.


》《


Beata Pawlikowska, "Kurs pozytywnego myślenia. Moja wewnętrzna moc" - znana podróżniczka przekonuje, że zmiana nastawienia na pozytywne sprawia, że całe nasze życie staje się lepsze. Jednak co zrobić, gdy nam się to nie udaje? By odpowiedzieć na to pytanie, autorka przygotowuje 12 tomowy "Kurs pozytywnego myślenia", w którym podzieli się swoimi przemyśleniami, poradami i ćwiczeniami. Każda z części może stanowić prywatny zestaw szkoleniowy i jest niezależną integralną częścią całej serii, którą otwiera tom "Moja wewnętrzna moc".MAM TEŻ DOBRE WIEŚCI, NIEDŁUGO BĘDZIE MASA KONKURSÓW, TAKŻE OBSERWUJCIE BLOGA ^^

2 komentarze:

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka