wtorek, 21 marca 2017

[KONKURS] Konkurs patronacki!

"Mechaniczna Ćma" może być twoja, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Nie martw się jeśli tu nie wygrasz, na facebooku także trwa konkurs z tą książką! Ale to nie wszystko, odbędzie się także Niesamowity Book Tour, dzięki któremu będziesz mógł nie tylko przeczytać tę książkę, ale też zostawić coś od siebie dla autorki!

Wzór zgłoszenia:

Zgłaszam się!
Obserwuję jako:
E-mail:
Lubię Videograf, Joanna Pypłacz - strona autorska jako:
PS. Nas też możecie polubić :)
Oraz możecie udostępnić, im nas więcej tym lepiej ^^

Pytanie konkursowe: Zaczynasz widywać duchy, nie mówisz o tym nikomu, aby nie uznali Cię za wariatkę/wariata. Owy duch prosi cię o pomoc, pomożesz mu? Z jakim problemem do Ciebie przyszedł? 

Zasady konkursu:


 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Niesamowity Świat Książek 
 2. Nagrodę sponsoruje wydawnictwo Videograf, a egzemplarz został przyznany z okazji objęcia patronatem tej książki.
 3. Wygrywa tylko jedna osoba, która odpowie według nas najlepiej. 
 4. Zwycięzca ma 3 dni na zgłoszenie się po nagrodę.
 5. Oczywiście o wynikach konkursu informujemy w osobnym poście na facebooku oraz drogą mailową.
 6. Nie odpowiadam za szkody wyrządzone podczas wysyłki.
 7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
 8. Wysyłka tylko na terenie Polski
 9. Konkurs trwa od 21.03. do 21.04.2017 r.

Życzę każdemu powodzenia, oby wena was nie opuszczała! ❤

10 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  Obserwuję na blogu i lubię na fb jako Sylwia Kobylińska
  Odpowiedź: Przyszedłby do mnie mężczyzna w średnim wieku. Prosiłby, abym odnalazła jego dziecko. Sam za życia nie interesował się ani nim, ani jego matką, ot nocna przygoda. Mimo że wiedział, ze został ojcem nie zrobił z tym nic, dopiero chwilę przed śmiercią uświadomił sobie co stracił.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się obserwuje na Fb jako Barbara Pawlik co do duchów to cos sie mi zdarzyło odnośnie duchów Tak wierze ze jeśli przyjdą trzeba im udzielić pomocy Moj duch dał znac z drugiego swiata Potrzebował modlitwy zegar zatrzymał sie elektroniczny na godz 15 czyli. Na koronce do miłosierdzia choc świecił i był podłączony do prądu godzina sie nie zmieniała Zegarl spadł ze ściany inny ale gwóźdź został w scianie Moj naocznie zimnem swym przyszedł jeszcze raz mnie przeniknął myślałam ze sie okno otwarło ale nie popatrzylam na zegar to było w innym dniu dochodów 15 dał znac potrzebował modlitwy

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Adrianna Szczepaniak
  E-mail: chrizzy_91@wp.pl
  Lubię Videograf, Joanna Pypłacz - strona autorska jako: Ada Sz
  Pytanie konkursowe: Pomogę. Ten duch to duch handlarza narkotykami, który chciałby pożegnać się z bliskimi i moimi rękami dokończyć jedną niedokończoną sprawę - dostarczyć im zarobione przez siebie i ukryte pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Wiktoria Magdalena
  E-mail: wiktoria.lech@onet.pl
  Lubię Videograf, Joanna Pypłacz - strona autorska jako: Wiktoria Lech
  Odpowiedź: Oczywiście, że bym mu pomagła. Na początku zapewne bym się go bała, ale po pewnym czasie bym się do niego przyzwyczaiła. Kilka lat temu oglądałam serial ,,Zaklinaczka duchów” i tam główna bohaterka pomagała duchom przejść na drugi świa. Nie mogli by oni tam przejść ponieważ mieli niewyjaśnione sprawy tu na ziemi. Każdy z nich miała inną rzecz do wyjaśnienia. Niektórzy nie wiedzieli jak umarli inni musieli wyjaśnić sprawę ze swoją ukochaną osobą. Ja myślę, że gdyby to do mnie miał przyjść duch, byłby to mój nieżyjący dziadek. Zmarł w tym samy roku gdy moja siostra się urodziła. Myślę, że dziadek chciałby ją bliżej poznać i,że tylko ja jedyna bym go widziała pomogłabym mu to zrobić. Sama bym go lepiej poznała, ponieważ nigdy go nie poznałam, tak samo jak swojej babci. Podczas tego wszystkiego spytałabym się o moją babcię i gdyby znał mojego drugiego dziadke też bym się o niego spytała. Może, kiedyś go spotkał podczas tego wszystkiego.
  Podczas pobytu dziadka spytałabym się czego najbardziej by chciał od mojej siostry i bym dzięki temu wiedziała, jak mam pogadać z nią o tym pogadać, mam nadzieje, że by mi się to udało i dziadek mógłby przejść w spokoju na tamten świat :D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako:Sabina Fabczak
  E-mail:sabka-sabka@wp.pl
  Lubię Videograf, Joanna Pypłacz - strona autorska jako:SabinaFK
  Banerhttps://www.facebook.com/SABINAEWAANNAF/posts
  /10206845736061915
  Duch przyszedł mnie prosić,bym pomogła mu ocalić i chronić jego rodzinę,ponieważ martwiąc się o ich przyszłość nie jest w stanie odejść.Sam żyjąc był zamieszany w przemyt narkotyków i inne ciemne sprawy,umierając zostawił nie uregulowany dług,teraz jest to jego problem jako ducha i jego żyjącej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Magda Zają
  E-mail: magda-17_17@o2.pl
  Lubię Videograf, Joanna Pypłacz - strona autorska jako: Magdalena Zając

  Odpowiedź: Oczywiście, że mu pomogę, bo zawsze chciałam się poczuć jak Melinda Gordon. Mam również nadzieję, że ten pierwszy duch nie będzie jedynym.
  On potrzebuje pomocy dla brata. Duch przed śmiercią wybrał się ze swoim bratem w góry. Nagle pogoda się popsuła. Duch zginął na miejscu, a brat został w potrzasku, z którego nie mógł się uwolnić. Zapasów miał na tydzień, więc istnieje szansa, że jeszcze życie. Duch prosi, a nawet błaga o pomoc, więc pomagam jak tylko mogę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się!
  Obserwuje jaki: Lucy in paradise
  e-mail: samantaskrzypczak@gmail.com
  Lubię Videogfaf, Joanna Pypłacz - strona autorska jako: Samanta Skrzypczak
  Odpowiedz: oczywiście że pomagam!
  Jego problem polegał na tym, że wyjechał na misję z wojskiem i wróg go zastrzelił, chciał się pożegnać z rodziną, ale nie miał jak. Rozmawiałam z nim, bardzo długo, aż przypomniał sobie swoje nazwisko. Szukałam rodziny o tym nazwisku, ale to było bardzo sławne nazwisko, więc szukałam bez celu. Aż w końcu duch sobie przypomniał gdzie mieszkał za życia. Pojechałam tam razem z nowym kolegą. Wytłumaczyłam rodzinie co się stało i po spełnieniu swojego pośmiertnego życzenia, duch zniknął, a ja i jego rodzina poczuliśmy ulgę, że dobrze mu się teraz żyje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się!
  E-mail sylwia84w21@gmail.com
  Obserwuję jako Sylwia Waligóra
  LubięFB (wszystkie) jako Sylwia Waligóra
  Pewne jest to, że nikomu nie zdradziłabym swej paranormalnej przypadłości - być może duch zwrócił się właśnie do mnie, ponieważ obdarzył mnie zaufaniem. Skoro jakaś duszyczka potrzebuje mojej pomocy, to zrobię co w mojej mocy, by jej udzielić - pod warunkiem, że sama trupem ze strachu nie padnę widząc ducha! Myślę, że ta istota będzie pragnąć odnaleźć swoje dawno zaginione dziecko, które zostało porwane i nigdy nie wróciło do domu. Teraz - gdy duch widzi i słyszy więcej niż za życia, odnalazł swe dziecko już dorosłe i pragnie, by przekazać mu prawdę o jego pochodzeniu, o miłości matki i jej rozpaczy po jego utracie. Z taką oto próbą dusza się do mnie zwróciłaby, ponieważ wiem co znaczy miłość matki do dziecka i będzie miała pewność, że nie pozostanę obojętna i pomocy udzielę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako Gosia.
  ubię Videograf, Joanna Pypłacz - strona autorska jako Gosia Stępień
  Duch, który mnie odwiedza to matka dwunastoletniego chłopca, która zginęła tragicznie w wypadku. Z nieba stara się czuwać nad synem, ale widzi jak pogrążony w żałobie ojciec nie radzi sobie z wychowaniem syna i opieką nad nim! Dlatego postanowiła zwrócić się do mnie o pomoc, gdyż jestem dojrzałą wolną kobietą, która mogłaby pomóc zaklimatyzować się w nowej sytuacji chłopcu oraz jego ojcu.
  Chce, aby jej mąż zapomniał o tragedii, która go spotkała i ułożył sobie życie na nowo, ale z kimś kogo jest pewna, że nie skrzywdzi jej dziecka, dlatego przychodzi do mnie. Wie jak kocham dzieci.

  OdpowiedzUsuń

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka