wtorek, 7 marca 2017

[ZAPOWIEDŹ] "Głębia Challengera" Neal Shusterman

Wydawnictwo YA!


PREMIERA: 15 MARCA 2017

OPIS:

Niepokojąca podróż przez głębię ludzkiego umysłu.
Wyjątkowo osobista książka jednego z najpoczytniejszych autorów powieści dla młodzieży.
Opowieść o chłopcu, który powoli pogrąża się w chorobie psychicznej. Caden Bosch jest rozdarty między tym co widzi, a tym, co wie, że jest prawdziwe. Ma paranoje i halucynacje. Jest zdolnym uczniem liceum obdarzonym artystyczną wrażliwością, jednak coraz częściej wydaje mu się, że bierze udział w misji badającej Głębię Challengera, najgłębiej położonego punktu Rowu Mariańskiego (10 994 metrów pod poziomem morza). Jest świadomy, że jego świat się rozpada i coraz bardziej przerażony, że powoli przestaje odróżniać, co jest prawdą, a co ułudą. Rodzina i przyjaciele dostrzegają zmiany w jego zachowaniu i zaczynają się poważnie niepokoić. Zostaje przyjęty do szpitala psychiatrycznego i poddany leczeniu. Teraz to personel medyczny staje się załogą statku ku zdrowieniu.


PS. 
~Sprzedano prawa do ekranizacji, więc być może w niedalekiej przyszłości będziemy mogli obejrzeć tę historię na wielkim ekranie (Ale my wolimy książki ^^)
~W książce znajdują się oryginalne ilustracje wykonane przez syna autora, który dotknięty został chorobą poruszoną w książce (Inspiracja do jej napisania)


NA NŚK RECENZJA POJAWI SIĘ PRZEDPREMIEROWO ! 

3 komentarze:

  1. Ojej ale ciekawa :D chcę ją przeczytać <3 mam nadzieję, że mi się uda. Książka ma bardzo ładną okładkę i już to by mnie zachęciło ale po przeczytaniu opisu nie wiem co napisać :D a jeszcze ma wyjść film więc muszę ją szybko przeczytać aby później obejrzeć film <3 weźcie już nie mówcie o tak niesamowitych książkach bo ja już nie wiem co kupić i czytać. A to wszystko tylko przez was. Ale i tak bardzo kocham czytać waszego bloga. Jest on bardzo ciekawy i podoba mi się to, że prowadzi go kilka osób :D widać, że macie bardzo dobry kontakt i umiecie się dogadać w kwestii recenzji :D róbcie tak dalej bo świetnie to wam wychodzi i życzę wielkich sukcesów w dalszym jego prowadzeniu :D <3

    OdpowiedzUsuń
  2. W końcu to Niesamowity świat książek ^^ Dziękujemy za miłe słowa :D <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja po prostu napisałam prawdę co o was sądzę <3

    OdpowiedzUsuń

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka