czwartek, 6 kwietnia 2017

#1 Niesamowici autorzy, czyli ciekawe osoby, o których mogłeś nie słyszeć.

~Krótkie info na temat celu tej serii, otóż ma ona za zadanie przedstawić wam ciekawe osobistości, o których słyszeliście albo też nie. Znajdziesz tu także parę książek danego autora lub autorki~


Robert GongRobert Gong urodził się w 1962 roku, z wykształcenia psycholog, absolwent SWPS w Warszawie. W latach 90 pracował jako dziennikarz i publicysta w wielu serwisach informacyjnych i gazetach. Na swoim koncie ma wiele wystąpień i spotkań z młodzieżą, pracował jako terapeuta z narkomanami, bezdomnymi i ludźmi wykluczonymi społecznie. Specjalizuje się w pracy terapeutycznej z dziećmi dotkniętymi autyzmem. Jest autorem pięciu powieści, które odbiły się echem na rynku polskim i europejskim. Zadebiutował w 2002 roku powieścią "W pogoni za miłością", którą przeczytało już ponad 200 tysięcy Polaków, w 2006 roku wydał drugą książkę "Wilki", później na rynek trafiły kolejno: Kokainową miłość" (2013), "666 do mroku" (2014), "Anielska etiuda" (2016). Trzykrotnie nominowany do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus: w 2014 za "Kokainową miłość", za "666 do mroku" w roku 2015 i w 2016 za "Anielską etiudę".

Zapraszam także na stronę autora: Robert Gong, a także do polubienia fp na facebooku: Robert Gong

Autor na lubimy czytać ---> Robert Gong
2 komentarze:

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka