poniedziałek, 15 maja 2017

"Królewska Klatka" Victorii Aveyard tuż, tuż...

Cześć robaczki,
Królewska Klatka będzie miała swoją premierę już 24 maja, żeby przypomnieć wam co działo się w pierwszym i drugim tomie zostawiam wam poniżej darmowe fragmenty, a całkiem na dole premierowy fragment Królewskiej Klatki! W dodatku załączam też link ze zniżką dla pierwszych dwóch tomów.

"Powstaniemy czerwoni, niczym świt."

"Mare to zwykła dziewczyna, do czasu gdy trafia do tych lepszych, tych silniejszych, tych, którzy coś znaczą. Ale ona i oni nie wiedzą co w niej drzemie. Przygotujcie się na sporą dawkę dobrej opowieści."Muszę zamrozić serce dla tej jednej osoby, która uparła się rozpalać w nim ogień.""Szklany tron, Mare już wie ile znaczy wśród Srebrnych i okazuje się, że wcale nie jest gorsza. Jest nadzieją, a nadzieja może poprowadzić do zwycięstwa"


"Oto przywódczyni Szkarłatnej Gwardii, Mare Barrow.""Czerwona królowa" i "Szklany miecz" aż 30% taniej, wystarczy kliknąć w link poniżej!

2 komentarze:

  1. Słyszałam wiele, pozytywnych opinii o tych książkach 😄 ale jeszcze nigdy ich nie czytałam, będzie trzeba to nadrobić 😄

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam 👌 zwłaszcza z taką promocją ^^

    OdpowiedzUsuń

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka