poniedziałek, 7 maja 2018

[KONKURS] Zgarnij świetną powieść, która chwyta za serducho!Kochani! Ostatnio praktycznie mnie nie ma dlatego chcąc wam to jakoś zrekompensować i przeprosić za multum komentarzy bez jakiejkolwiek odpowiedzi zostawiam wam konkurs, a raczej serię konkursów, które pojawią się i na blogu i na fanpage'u jakoś na dniach. Poniżej macie i regulamin i wzór zgłoszenia na konkurs :)
TRWA OD 07.05. DO 07.06.

1. Aby wziąć udział w konkursie należy: odpowiedzieć na pytanie zawarte na bannerze, zaobserwować bloga, polubić fanpage sponsora (pkt.2) oraz nieobowiązkowe polubienie fanpage'a organizatora :)
2. Sponsor konkursu: Wydawnictwo NieZwykłe
3. Polubienie strony autora (nieobowiązkowe): Alison G. Bailey
4. Wyłonienie zwycięzcy będzie trwało od tygodnia do dwóch.
5. Na adres laureata czekam nie dłużej niż 3 dni.
6. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Koniec konkursu podany jest na samej górze postu.
8. Konkurs nie podlega przepisom z Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm.)
9. Nagrodę wysyła sponsor.
10. Udział w konkursie jest dobrowolny.
11. Nagroda jest wysyłana w ciągu 30 dni roboczych.

Wzór
Obserwuję bloga (jako):
Polubiony FP sponsora (jako):
[OPCJONALNIE] Polubiony FP organizatora:
[OPCJONALNIE] Polubiona strona autora:
Odpowiedź na pytanie zawarte na bannerze:


Niech los wam sprzyja! 😄

2 komentarze:

 1. Obserwuję bloga (jako): Szczęśliwa Mama
  Polubiony FP sponsora, FP organizatora jako: Iza Niśkiewicz
  Odpowiedź na pytanie zawarte na bannerze: Idealnych bohaterów, superbohaterów mam wielu, ale najbardziej cenię Pollyanną - wykreowaną przez Eleanor H. Porter. Na podstawie Pollyanny spróbuję przekazać, co dla mnie jest ważne. Uwielbiam Ją <3 Jej radość z życia za każdym razem pozytywnie nastraja mnie do życia. To właśnie ta bohaterka nauczyła mnie tego, że nieważne co się dzieje w życiu trzeba z uśmiechem patrzeć w przyszłość, bo zły los się odmieni. A z uśmiechem łatwiej przetrwać najcięższe chwile. Dzięki Pollyannie zrozumiałam, że w każdej sytuacji można znaleźć dobrą stronę i nie warto narzekać. Trzeba wziąć się w garść i iść do przodu. Wtedy nie tylko łatwiej przetrwamy złe chwile w życiu, ale i będziemy mieli wielu przyjaciół, którzy widząc nasze nastawienie do życia również nam pomogą. I chociaż niektórym może wydawać się to naiwne, ale „zabawa w radość” rzeczywiście pomaga. Polecam każdemu jako lekarstwo na zmianę nastawienia do życia. Pollyanna jest literacką prekursorką w wyznawaniu filozofii pozytywnego myślenia. Czytałam tę książkę wiele razy, również jako dorosła osoba i za każdym razem wlewa we mnie pozytywną moc i daje kopa, że chcę iść dalej i wiem, że będzie dobrze! Wiem, że jako Polyanną ocalę cały świat i zaleję go samym dobrem :) To ona jest dla mnie idealna. Dzięki tej lekturze dostaję wszystko, co niezbędne mi do życia!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam swoją idealną bohaterkę książki, to Scarlett O'Hara. Pełna skrajności, które przyciągają,o wyrazistym charakterze, którego zazdroszczę i coś co czaruje, wabi, którą się kocha i nienawidzi. Próżna, egoistka, kokietka, ot zdawałoby się, że nie ma niczego wartościowego do przekazania, ale gdy poznamy ją bliżej, to okazuje się, że z niej twarda, silna kobieta mająca przed sobą cel i dążąca ze wszystkich sił do jego realizacji. Myślę, że żyjąc w dzisiejszych czasach równie dobrze zadbałaby o siebie. Nigdy nie wiadomo co wpadnie jej do głowy, a robiła wiele rzeczy, których nie da się zrozumieć ani wytłumaczyć. Czasami za nie płaciła, ale czy nam nie zdarza się to samo...Nuda z nią - wykluczone. Niezbyt piękna, zaślepiona chciwością, nie widziała wielkiej, namiętnej miłości, którą została obdarowana. Miało się ochotę wylać na nią kubeł zimnej wody, potrząsnąć i krzyknąć, aby przejrzała na oczy. Dzięki jej szalonym, czasami dziecinnym zachowaniem dostarczała "tony" emocji a serce szybciej biło, nie zawsze z zachwytu. A mimo, że epoka nie sprzyjała samodzielnym kobietą, a ona głęboko ukryła wrażliwość, to jest jedyna i niepowtarzalna. Przyznam, że zarówno Scarlett jak i książka od bardzo dawna budzi moje gorące uczucia i w każdej czytanej powieści szukam bohaterki takiej jak Scarlett - idealnej w swojej nieidealności. Posiadającej wachlarz cech, które w pewnej części posiadam i ja, którą się uwielbia i nie znosi.

  OdpowiedzUsuń

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka