poniedziałek, 10 kwietnia 2017

[ZAPOWIEDZI] Edipresse Książki i Wydawnictwo Kobiece przedstawiają...


Edipresse Książki:
Autor: Beata Pawlikowska
Premiera: 11.04.2017 r.
Do kupienia: hitsalonik.pl

                  Opis:
"Kurs pozytywnego myślenia. Świat mi mówi: Kocham cię!", Beata Pawlikowska - myśleć pozytywnie - czy to w ogóle jest możliwe? Najnowsze ćwiczenia i wskazówki pomagające w zdobyciu tej cennej umiejętności Beata Pawlikowska zawarła w trzeciej części 12-tomowego "Kursu pozytywnego myślenia", z którą czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się w idealnym momencie na wprowadzenie zmian w swoim życiu, czyli wraz z nadejściem wiosny.

                 Info o autorce:

Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Łowca prawdy, przygód i fotografii. Podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie. Autorka reportaży, felietonów oraz kilkudziesięciu książek podróżniczych i poradników, które ilustruje własnymi zdjęciami i rysunkami. Od lat doradza swoim fanom, jak aktywnie i zdrowo żyć, być odważnym i myśleć pozytywnie.
Autor: Beata Pawlikowska
Premiera: 11.04.2017 r.
Do kupienia: -

                    Opis:
"Praktyczny kurs języka hiszpańskiego", Beata Pawlikowska - Hola! Hablo español znaczy Cześć! Mówię po hiszpańsku. Dzięki najnowszemu kursowi Beaty Pawlikowskiej, każdy z łatwością nauczy się tego i wielu innych zwrotów. Książka z płytą CD to propozycja idealna dla początkujących, jak również dla osób, u których dotychczasowa nauka nie przyniosła efektów. Doświadczona podróżniczka wypracowała bowiem własną, prostą i instynktowną metodę nauczania.


                Info o autorce:
Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Łowca prawdy, przygód i fotografii. Podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie. Autorka reportaży, felietonów oraz kilkudziesięciu książek podróżniczych i poradników, które ilustruje własnymi zdjęciami i rysunkami. Od lat doradza swoim fanom, jak aktywnie i zdrowo żyć, być odważnym i myśleć pozytywnie.

Autor: Karolina Szostak, Marta Kordyl
Premiera: 11.04.2017 r.
Do kupienia: hitsalonik.pl
                      Opis:
"Moja spektakularna metamorfoza", Karolina Szostak i Marta Kordyl - "To naprawdę pani?" - takie pytanie najczęściej słyszy Karolina Szostak. Następne to: "Jak pani to zrobiła?". I właśnie o tym jest poradnik "Moja spektakularna metamorfoza". Popularna prezenterka sportowa, której w rok udało się schudnąć prawie 30 kilogramów, w rozmowie z Martą Kordyl opowiada o przepisach, ćwiczeniach, motywacji, radzeniu sobie z drobnymi potknięciami i świętowaniu sukcesów. Jednym słowem - o całej swojej przemianie od podszewki i krok po kroku.

                   Info o autorkach:

Karolina Szostak – prezenterka sportowa, wielka fanka siatkówki, piłki i sportów walki. Od 20 lat związana z Polsatem. Swoim występem w Tańcu z Gwiazdami podbiła serca widzów. Kiedy nie pracuje, podróżuje albo ukrywa się w kinie. Uwielbia to co robi i.... śledzia w śmietanie.

Marta Kordyl – dziennikarka, copywriterka i scenarzystka. Kiedy nie pisze... zawsze coś pisze.Autor: Marcin Kydryński
Premiera: 11.04.2017 r.
Do kupienia:  hitsalonik.pl
                 Opis:
"Muzyka moich ulic. Lizbona", Marcin Kydryński - Lizbonę można było fotografować i opisywać bez końca, jakby się pisało historię życia. Każdy dzień, każda smużka światła, każda nuta moich przyjaciół są warte, by próbować je zatrzymać - mówi Marcin Kydryński, wędrowiec, fotograf i twórca popularnej radiowej "Siesty". Teraz w nowym wydaniu książki "Muzyka moich ulic. Lizbona" zaprasza czytelników na wspólną podróż po stolicy Portugalii i jednym z najpiękniejszych miast świata. Przekonuje, że nie jest to album fotograficzny ani przewodnik. To próba podziękowania miastu, które go przyjęło, jak sam mówi: bez szczególnego entuzjazmu, ale i bez najmniejszej wrogości, a to już bardzo dużo.

               Info o autorze: 
Marcin Kydryński – radiowiec, wędrowiec, fotograf. Chwilami piosenkopisarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali. Od 1989 roku współtworzy wizerunek radiowej Trójki, a jego audycja „Siesta” została wybrana jedną z najpopularniejszych w historii stacji. Od 1992 roku podróżuje po Afryce. Publikował m.in. w „National Geographic”, jako pierwszy autor i fotograf, jakiemu Waszyngton zezwolił na okładkowy materiał w lokalnej edycji. Dziś jego reportaże ukazują się głównie w „Vivie” i w „Kontynentach”. Od 2010 roku prowadzi ekspedycje fotograficzne i warsztaty, głównie w krajach afrykańskich, m.in. dwukrotnie w Namibii, w RPA, Mozambiku, Swazilandzie, Rwandzie, Ugandzie i Tanzanii. Dla swojej żony, Anny Marii Jopek napisał kilkadziesiąt piosenek i wspólnie z nią wyprodukował kilkanaście płyt, z których większość stała się Złota i Platynowa. Wśród nich także słynny album „Upojenie”, z 20-krotnym laureatem Grammy, Patem Metheny, wydany na całym świecie przez Nonesuch. Laureat statuetki Fryderyka za produkcję muzyczną. Od 2011 roku prowadzi w Gdańsku Siesta Festival, a także serie koncertów w całej Polsce, które nawiązują do jego trójkowych audycji. Coroczne płyty „Siesta” stają się regularnie bestsellerami, lądując na pierwszych miejscach Olisu. Autor książek: „Biel. Notatki z Afryki”, „Upadek jest Formą Lotu: Metro Na Broadwayu” (1993), „Chwila Przed Zmierzchem” (1996) i uhonorowanej nagrodą im. Arkadego Fiedlera „Pod Słońce” (1999). W 2013 roku National Geographic opublikował książkę-album „Lizbona. Muzyka Moich Ulic”, a w 2017 r. w Edipresse Książki – nowe i odświeżone wydanie tytułu. Został uhonorowany medalem „Ordem de Merito” przez prezydenta Portugalii, za promocję muzyki tego kraju. www.kydrynski.com


Wydawnictwo Kobiece:Autor: Anna Badkhen
Premiera: 14.04.2017 r. 
Do kupienia: wydawnictwokobiece.pl                 Opis:
Anna Badkhen, autorka wielokrotnie nagradzanych reportaży z Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej, Afryki Wschodniej, rodzinnej Rosji oraz Kaukazu dołączyła do największej grupy nomadów w ich tradycyjnej, corocznej wędrówce wzdłuż południowych obrzeży Sahary. Wędrówka z Ablem to wnikliwa i poruszająca opowieść o życiu Fulan – jednego z ostatnich koczowniczych narodów na świecie. Wzbogacona o historię i zwyczaje plemion neolitycznej Sahary pozwala czytelnikowi dosłownie zanurzyć się w tym jakże odrębnym świecie.

              Info o autorce:
Anna Badkhen - Od 2000 roku pisze między innymi do „San Francisco Chronicle”, „The New Republic”, „Foreign Policy” i „The Boston Globe”. W swoim dorobku ma reportaże z Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej, Afryki Wschodniej, rodzinnej Rosji oraz Kaukazu. Za reportaże wojenne zdobyła w 2007 roku nagrodę Joel R. Seldin Award od organizacji Psychologists for Social Responsibility. Autorka publikacji Cztery pory roku w afgańskiej wiosce, Kałasznikow Kebab i innych książek non-fiction. Mieszka w Filadelfii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka