środa, 16 sierpnia 2017

Nowy patronat!

Kochani, objęłam patronatem kolejną cudowną książkę. Zapraszam was do zapoznania się z opisem i koncepcyjną wersją okładki.Co byś zrobił, gdyby twoja przyszłość była już spisana?

– Hakujemy przyszłość – odpowiada. Zrobią coś niemożliwego. Włamią się do kodu źródłowego przeznaczenia. A może zhakują jaźń Boga? Nikt nie wiedział, czego się spodziewać.

Aktualne pytania o kondycję świata i odpowiedzi zakodowane w proroczych animacjach. Kto, po co, a przede wszystkim jak przewiduje przyszłości? A gdyby dziś pojawił się Mesjasz? Jak odnaleźć kogoś, kto widzi i wie? Istnieje dziewczyna od żab, która ma wolę zhakowania przyszłości. Pojęła język pism proroków i zyskała dziwną moc, która kusi coraz głośniej. Świat tonie w recesji i odlicza czas do czegoś, czego nie potrafi jeszcze nazwać. Do czego Prorok przygotowuje lud Zagarów z Bliskiego Wschodu?

W Bukareszcie, wśród imigrantów, ukrywa się Goncer - typ faceta bez przeszłości. Choć przeczy to rozsądkowi, ma on dowód autentyczności proroctw. Nie dość, że ktoś wie, co on zrobił, to jeszcze potrafi przewidzieć każdy jego krok. Czas gęstnieje i osacza. Jak z nim walczyć?

Czy to możliwe, że byłeś świadkiem tej historii? Co teraz zrobisz z proroctwami?ZAPRASZAM TAKŻE NA STRONĘ: Latarnik 2.0

5 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu!
  O książce nigdy wcześniej nie słyszałam, ale wydaje się ciekawa. Być może kiedyś się skuszę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie :)
   Jeszcze nie wyszła, dopiero się robi, że tak powiem :D Też czekam, bo faktycznie po opisie wydaje się ciekawa :D

   Usuń
 2. Dziękuję wszystkim za komentarze. Zapraszam także na oficjalnego Facebooka. Wiadomo, z każdym lajkiem bliżej do półek, a dalej od szuflady ;)

  https://www.facebook.com/Latarnik2.0/

  OdpowiedzUsuń

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka