sobota, 3 lipca 2021

Gorący Cykl Wakacyjny: AGATA POLTE

 

Agata Polte debiutowała na polskim rynku już trzy lata temu, swoją powieścią „To, czego nie widać” (28.05.2018 r.). Niedługo pojawi się jej najnowsza powieść „Żelazna zbrodnia” z cyklu Żelazne serca (21.07.2021 r.). Ja jak na razie przeczytałam jej jedną książkę, której recenzję oczywiście znajdziecie na blogu, ale nie ukrywam, że ma ogromny potencjał. Zapraszam was zatem na wywiad z nią.

1. Mawia się, że Paryż to miasto zakochanych, a według Pani, jaka jest najlepsza sceneria na gorącą wakacyjną przygodę?

Jak dla mnie nieważne gdzie, a ważne z kim! Dlatego każde miejsce jest dobre, o ile ma się dobre towarzystwo.

2. Idealny romans na lato to...? Jakie trzy gorące powieści zabrałaby Pani ze sobą na wakacje?

Szczerze mówiąc, nie czytam wielu romansów, więc to wbrew pozorom wcale nie takie proste pytanie. Ale sama mam teraz w planach kilka książek z tego gatunku, a skoro zaczynam już wakacje, może po prostu je wskażę :) Mi towarzyszyć w najbliższych dniach będą najnowsze premiery, których jestem bardzo ciekawa: Opiekunka, Zakochana w przyjacielu i zamierzam przeczytać Beach read.

3. A jakie trzy tytuły (nie można wskazać książki swojego autorstwa) poleciłaby Pani swoim czytelniczkom na letni urlop?

Jako wśród czytelniczek mam też fanki fantastyki i YA, które to gatunki są mi najbliższe, wskazałabym, jak zwykle niezniszczalną dla mnie Magia kąsa, czyli pierwszy tom rewelacyjnej serii urban fantasy, o której zawsze wszystkim mówię; później świetne Mów szeptem, czyli coś bardziej młodzieżowego z akcją w Polsce, no i może coś z romansów – np. Pana Romantycznego, który zdobył już jakiś czas temu moje serce.

4. Gdyby Pani mogła poznać amanta jednej z powieści erotycznej/romansu, kim byłby ów wybranek? ;)

Może właśnie Maxa z Pana Romantycznego? Świetny bohater, do którego tytułowa ksywka zdecydowanie pasuje. Chętnie bym go poznała :)

5. Wyspy Bora Bora od lat wywołują uśmieszek na twarzy, ale... Gdyby znalazła się Pani na bezludnej wyspie, jakich 5 przedmiotów chciałaby Pani mieć przy sobie?
Abstrahując od innych czynników (jak brak prądu) – laptop, ulubioną książkę, miękką poduszkę, okulary przeciwsłoneczne i coś na komary.

6. Który motyw w romansach/powieściach erotycznych jest Pani ulubionym: hate-to-love/ mafijny/ friends-to-lovers?

Hate-love zdecydowanie.

7. Co jest Pani bliższe: powieści przesycone erotyzmem czy subtelne romanse?

Chyba żadne z nich, stawiałabym raczej na coś pomiędzy.Skojarzenia letnio-wakacyjne do:

Woda
Aparat
Książki
Atrakcje
Czas wolny
Jazda na rowerze
Energia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka