sobota, 7 sierpnia 2021

Gorący Cykl Wakacyjny: MONIKA MAGOSKA-SUCHAR

 
Monika Magoska-Suchar debiutowała w sumie dosyć dawno, miałam okazję czytać jak na razie tylko właśnie owy debiut (Klątwa Przeznaczenia), którego recenzja oczywiście znajduje się na blogu. Pierwotnie skupiała się na fantastyce, jednak teraz obraca się w literaturze kobiecej, która jeszcze przede mną. Serdecznie zapraszam was na wywiad z tą Panią :)1.Mawia się, że Paryż to miasto zakochanych, a według Pani jaka jest najlepsza sceneria na gorącą wakacyjną przygodę?
Wybrałabym Petersburg nazywany Wenecją Północy. To jedno z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc, w których byłam. Spędziłam tam wakacje życia. Myślę też o romansie, którego akcja osadzona by była właśnie w tym mieście.


2. Idealny romans na lato to...? Jakie trzy gorące powieści zabrałaby Pani ze sobą na wakacje?
Ze względu na nawał pracy pisarskiej i bardzo ograniczony ostatnio czas, byłby to książki, które otrzymałam do recenzji. Obecnie bardzo chciałabym przeczytać Króla hakerów C.D.Reiss, Słodkiego oszusta Laurelin Paige i Piękne odkupienie Jamie McGuire, które przyzywają mnie ze stosiku nieprzeczytanych powieści. Z pewnością te pozycje wylądowałyby w mojej wakacyjnej walizce.


3. A jakie trzy tytuły (nie można wskazać książki swojego autorstwa) poleciłaby Pani swoim czytelniczkom na letni urlop?

Byłby to: „Bez słów” Mii Sheridan, Jego asystentka A.E. Murphy, Gdy skończy się sierpień Penelope Ward.

Polecam je z czystym sumieniem 😊


4. Gdyby Pani mogła poznać amanta jednej z powieści erotycznej/romansu, kim byłby ów wybranek? ;

Może to nieskromne, ale byłby to Peter Kelly – bohater mojego najnowszego cyklu o przygodach agenta, wcielającego się w różne role, by wykonać zlecane mu przez amerykański rząd misje. Uwielbiam tę postać i w obecnej chwili zdecydowanie to mój męski faworyt, zwłaszcza że wyobrażam go sobie w skórze modela Jasona Morgana 😉


5. Wyspy Bora Bora od lat wywołują uśmieszek na twarzy, ale... Gdyby znalazła się Pani na bezludnej wyspie, jakich 5 przedmiotów chciałaby Pani mieć przy sobie?

Wzięłabym ze sobą notes do pisania i zestaw długopisów. Taka wyspa byłaby idealną odskocznią od mojego zakręconego życia matki trójki, wykorzystałabym ciszę i spokój na przelanie na papier masy pomysłów, które siedzą mi w głowie. Poza tym zabrałabym czekoladę – jestem uzależniona, kostium kąpielowy, bo z pewnością dużo czasu spędziłabym w wodzie i sprej na komary oraz inne robale, których się brzydzę.


6. Który motyw w romansach/powieściach erotycznych jest Pani ulubionym: hate-to-love/ mafijny/ friends-to-lovers?

Najważniejsza jest fabuła. Pomysł i wykonanie odgrywają dla mnie kluczową rolę. Lubię kreatywność i innowacyjne podejście do tematu. Motyw ma drugorzędne znaczenie.


7. Co jest Pani bliższe: powieści przesycone erotyzmem czy subtelne romanse?

W tej chwili mieszam oba te gatunki – zarówno jako czytelniczka i pasjonatka podobnej literatury, jak i jako autorka. Lubię książki o miłości – delikatne, romantyczne historie zakończone tęczą, ale nie wzgardzę też ostrym erotykiem – darkiem, z elementami tabu.Skojarzenia letnio-wakacyjne do:

Wezuwiusz
Ateny
Kreta
Akropol
Cyklady
Jonia
Eubea


I już wiecie za wakacjami, w jakim kraju tęsknię 😉Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka