niedziela, 13 sierpnia 2017

[FILMOWO] You Get Me, reż. Brent BonacorsoTytuł: Masz mnie
Oryginalny tytuł: You Get Me
Gatunek: Thriller
↕↕
Premiera:
~Świat: 23 czerwca 2017 r.Co nasuwa mi się na myśl po obejrzeniu tego filmu to "O Boże to jednak istnieją osoby bardziej nienormalne niż ja, a to rzadkość". No cóż film opowiada w głównej mierze o Holly, dziewczynie która na pierwszy rzut oka wydaje się normalną licealistką, którą rzucił chłopak (rzekomo), ale czy na faktycznie tak jest?

Opis filmu:
Po nocy spędzonej z nowo poznanym chłopakiem, Tylerem, Holly ogarnia niezdrowa obsesja na jego punkcie. Przenosi się do jego liceum i próbuje kontynuować ich „związek”.
Nie, w żadnym razie, a wszystko zaczyna się gdy z Tylerem zrywa Alison, jego dziewczyna, a Holly i Tyler spotykają się totalnie przez przypadek i dochodzi między nimi do czegoś poważnego, dziewczynie zaczyna zależeć. Niestety Tyler wraca do Ali i wtedy objawia się prawdziwa natura Holly. Chora zaborczość i lekka paranoja sprawia, że wrażenie delikatności, które roztaczała wokół siebie rozpływa się niczym kamfora. Wiadome jest, iż za wszelką cenę będzie chciała odzyskać Tylera choć nigdy nie był i nie będzie jej. Dobrze dość już o fabule i bohaterach, teraz czas na obsadę, w rolę Holly wcieliła się Bella Thorne, która grała między innymi w The DUFF; Alison, w którą wciela się Halston Sage znana z Sąsiedzi i Before I Fall; Tyler i w jego postaci Taylor John Smith z Dom bardzo nawiedzony, a także Gil - Nash Gier gwiazda Vine i członek Old Magcon, zagrał w The Outfield z Cameronem Dallasem. Przypuszczam, że są to osoby nieznane dla ludzi, którzy nie siedzą aż tyle w filmach i aplikacjach, do których ja za często nie zaglądam. Film wydaje się niskobudżetowy, bo nie zaskakuje niczym ciekawym, ale za to trochę gra aktorska nadrabia. Film podobał mi się głównie przez fabułę i niektórych aktorów. Przyznaję, że warto obejrzeć ten film, być może dlatego, że w pewien sposób edukuje nas jakich ludzi unikać. Polecam, ale jednak dla trochę starszego towarzystwa, które dostrzegą w zachowaniu Holly chorobę, która została zaniedbana.

Ocena: 6,5|10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka