czwartek, 18 stycznia 2018

Mistrzowie Polskiej Fantastyki

Kochani! 11 stycznia ruszyła Kolekcja Mistrzowie Polskiej Fantastyki i aż do 2019 będziemy się cieszyć niesamowitymi światami pełnymi magii, strachu i odwagi. Poniżej zostawiam spot, który promuje całą akcję, zapraszam do oglądania :)http://mistrzowiefantastyki.pl

9 komentarzy:

 1. Raczej nie wezmę udziału w akcji i nie będę kupować tych książek. Ale pomysł ciekawy :p
  Pozdrawiam,
  Weronika z https://recenzuje-od-ksiazki-strony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem w trakcie jej zbierania ;) Skusiła mnie właśnie Achaja [niestety przeczytałem tylko pierwszy tom], oraz to jak będzie wyglądać na półce cała kolekcja. Dodatkowym plusem jest twarda okładka, zupełnie tak samo jak przy "Świecie Dysku", przez już ma plusa w odróżnieniu od "Śladami Zbrodni" które w tej samej cenie jest w miękkiej oprawie i ogólnie tworzone jakoś tak tanio [zresztą zobaczycie jak będę miał całą kolekcję].

  Pozdrawiam
  https://ksiazki-czytamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. nie, to nie dla mnie. Kocham fantastykę ale nie lubię takich serii. Zmusza mnie do kupienia książek, które już mam albo kompletnie mnie nie kręcą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po dokładnym przejrzeniu listy, na kilka pozycji mam ochotę, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanawiałam się ostatnią nad prenumeratą, ale doczytałam, że nie wszystkie tomy serii będą wydawane więc odpuściłam ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Akcja naprawdę fajna, ale mnie jakoś nie podobają się takie kolekcje :/ Poza tym Pan Lodowego Ogrodu też nie do końca mnie interesuje :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolekcja faktycznie wyglądałaby imponująco, jednak mam pewne wątpliwości co do niej, a to już sprawia, że jej nie kupię... Chociaż mam jeszcze czas do namysłu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zastanawiałam się nad kolekcjonowaniem, jednak część z książek mam, a za częścią autorów nie przepadam ;) więc niestety , a stety dla mojego portfela- odpuszczę ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka