czwartek, 19 stycznia 2023

[MINI RECENZJA] "Bądź sexy i nie daj się zamordować" Georgia Hardstark, Karen Kilgariff

Tytuł: Bądź sexy i nie daj się Zamordować  Autor: Karen Kilgariff; Georgia Hardstark  Ilość stron: 296   Moja ocena: 4,5|10

    „Bądź sexy i nie daj się zamordować” zaciekawiła mnie w sumie głównie tytułem, myślałam, że ta książka jest czymś nieco innym, ale gdy zaczęłam słuchać audiobooka (trochę mi się nudziło w pociągu) okazało się, iż jest to poradnik, choć to akurat mnie nie zdziwiło, bardziej fakt, iż została stworzona tak, jak podcast tylko, że na kartkach; Autorki – Karen Kilgariff i Georgia Hardstark napisały o swoich wspomnieniach (o czym dowiedziałam się, gdy zaczęłam słuchać), trochę tak, jakby to był pamiętnik, niby interesująca forma, a jednak nie będę ukrywać, że troszeczkę mnie to nudziło – może dlatego, iż odsłuchałam wersję audio, bo w wersji papierowej znajdują się urozmaicenia w formie zdjęć, grafik i tym podobnych, natomiast podczas słuchania wydała się monotonna i po prostu niezbyt interesująca – o tyle dobrze, że nie jest zbyt długa.

    „Bądź sexy i nie daj się zamordować” jest przystępna językowo i co najbardziej mi się spodobało to przepisy na, chociażby ciasteczka. Ale… I tak uważam, że ta książka to jeden wielki zmarnowany potencjał, choć oczywiście znajdą się osoby, którym może się spodobać, chociażby ze względu na to, że autorki postanowiły postawić na autentyczność i podawały przykłady z życia.

    Reasumując, ja mam dosyć mieszane uczucia względem tej książki, po części jestem zawiedziona, a reszta… No sama nie wiem, nie jestem po prostu zadowolona, oprócz tego, że jest stworzona w naprawdę ciekawej formie, są przepisy, no i okładka jest dosyć minimalistyczna.

Pozdrawiam, Sara ❤

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując zostawiasz po sobie niezmywalny ślad i przy okazji motywujesz do działania. Zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno odpowiem :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©Sara Kałecka